Jelikož nejde upravit profil, nemůžu to aktualizovat...
BLOG V REKONSTRUKCI - ČLÁNKY, INFORMACE, RUBRIKY, OBRÁZKY...
Mám v plánu totálně překopat design a články, menu...blog čekají velké změny! :)
PŘIDÁVÁM OBRÁZKY, UPRAVUJI ČLÁNKY...


Únor 2012

Nová přezdívka!

5. února 2012 v 17:56 | NikiRaider |  Blog a já
Chvíli po tom, co jsem založila tento blog, jsem začínala toužit po své pezdívce, která by se jako přezdívka dala používat. Např. Charlie, Jeanette, Sosíík...prostě jméno, dá se říct. A dnes jsem konečně na jednu přišla. NikiRaider! Opravdu se mi líbí :)
Kdybyste byli na mém místě, někdo vás potkal a řekl oslovil vás NikiRaider, je to určitě lepší, než tombraider tečka ng. Každá změna je nový začátek..třeba budu psát lepší články :D

Dobrá zpráva.....?

5. února 2012 v 17:15 | NikiRaider |  Blog a já
Tak je to tady! Poslední hodiny doma, poslední hodiny na blogu. Datum 6.2. se nezastavitelně blíží, což znamená, že se také blíží více jako měsíční pauza v lázních. Ale jak nadpis říká, mám dobrou zprávu, ovšem otazník naznačuje, že to není jisté. V lázních je přístup na internet, prý každý den můžu kouknout na meil. Ovšem nevím, jak to bude s blogem a internetem obecně (google, estranky...). Nevím, jestli sem budu moci přidávat články, ale doufám, že ano. Pokud ne, snad mi to prominete, protože jinou možnost jak sem něco napsat nemám. Jedině, že by má spolubydlící měla notebook a na pokoji by jsme jedna druhou nezabily. :)
NikiRaider

Diplomek od hc-laracroft za Kvíz 2

5. února 2012 v 16:48 | tombraider.ng |  Diplomky
Tak sem přidávám další diplomek od Handi..no, uznejte, není skvělý? TR: Chronicles..prostě paráda :)


Pár dní do konce!!!

1. února 2012 v 15:37 | tombraider.ng |  Blog a já
Jak už nadpis říká, je 10 dní do konce...blogu. Ale ne úplně doslova! To bych neudělala, snad. Mám totiž pouhopouhých pár dní, než se na 35 dní vypařím. Jo, na velmi dlouhou dobu. Celý měsíc a pár dní k tomu tu (asi) nebudou žádné nové články..hrůza...další měsíc to budu muset dohnat :) A proč?
Odpověď je jednoduchá: jedu do lázní. Do lázní v Jesenících, lázně Bludov. Celkem dlouhá cesta..z Ostravy. Jedu kvůli štítné žlázy, potvora. :) Ale aspoň se vyhnu písemce z Aj..nejhorší to bude asi z matikou a dějepisem, možná s fyzikou. No, v matice nepoužíváme vůbec učebnice, takže píšem jen výpočty ze sbírek a prac. sešitů a taky definice, které diktuje p. uč. a ty v učebnici snad ani nejsou všechny. Dějepis je taky předmět, kde knihu moc neberem..p. uč. má skvělé zápisy, takové v učebnici určitě nejsou..a navíc řekne plno zajímavostí kolem daného tématu..které si nepíšem v zápisech + pojmy...ty taky nenajdu v učebnici, navíc patří D mezi moje nejoblíbenější předměty.. :) A fyzika, tam jsou taky zápisy z učitelovy hlavy..takže taky učebnice není moc potřebná..no, zápisy z D budou asi nejlépe k mání, jelikož poprosím p. uč. aby mi zápisy posílala. Když totiž chybíte např. týden ve škole, můžete jí napsat meil a ona pošle zápis :)
No, jinak 6.2, což je za několik dní odjíždím a budu tam až do 11.3. (myslím, že rok nemusím psát). :) Internet tam ale je, takže se tu sem tam nějaký ten článek SNAD objeví :).