Jelikož nejde upravit profil, nemůžu to aktualizovat...
BLOG V REKONSTRUKCI - ČLÁNKY, INFORMACE, RUBRIKY, OBRÁZKY...
Mám v plánu totálně překopat design a články, menu...blog čekají velké změny! :)
PŘIDÁVÁM OBRÁZKY, UPRAVUJI ČLÁNKY...


Zvláštní čísla

17. ledna 2012 v 22:09 | tombraider.ng |  Mimo svět TR
Včera, dne 16.1.2012 se mi stala taková věc..bylo to úplně normální..nečekejte žádný šílený článek, ze kterého by jste večer neusli. :)
Jedna z vyučovacích hodin byla chemie. Vždy si uděláme dvojlinku (to u mě ovšem není 100% pravidelné) a napsat datum. Taky si tam píšem číslo hodiny. No a teď dávejte pozor. Číslo hodiny bylo 28. a den byl 16. A.....Guess what! (to slovní spojení jsem tu neměla v plánu napsat, ale perfektně se tu hodí a napsala bych to tu..ale česky - hádejte co!). No, zapisovaly se známky z písemky (ani nechtějte vědět jaké, 1 a 4..nevím jak se mi to mohlo povést...kromě hudebky je to moje první..)..byly dvě..ale to není podstatné, kolik jich bylo. Důležité je, jak se jednotlivé čísla shodují. Celkem jsem z Chemie měla 16 známek..a když se počítá průměr, musí se sečíst počet známek tím číslem se vydělit počet celkové hodnoty známek (tj. když máte jedničku a dvojku, sečtete 1+2). A já když jsem sečetla hodnotu všech známek, vyšlo mi 28. Zajímavé, co?
Bylo tedy 16. a já měla v chemii 16 známek, a byla 28. hodina chemie a hodnota všech známek byla 28. Zajímavá náhoda. Doufám, že pokud má něco ovlivnit (což si myslím, že ne...) tak to bude jedině k dobrému..no, po té 4 by se mi to i hodilo.. :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama