Jelikož nejde upravit profil, nemůžu to aktualizovat...
BLOG V REKONSTRUKCI - ČLÁNKY, INFORMACE, RUBRIKY, OBRÁZKY...
Mám v plánu totálně překopat design a články, menu...blog čekají velké změny! :)
PŘIDÁVÁM OBRÁZKY, UPRAVUJI ČLÁNKY...


Hlavní rozcestník TR

22. ledna 2012 v 19:59 | tombraider.ng |  TOMB RAIDER - obecně
Tomb Raider..když se řekne tohle slovo, asi každý si hned vybaví Laru Croft, hlavní hrdinku celé série, bez které by tahle hra nemohla být. Samozřejmě ani film by nemohl bez této postavy existovat - vždyť je v samotném názvu! No, tuhle hru i Laru zná asi každý člověk, vyjímaje některé starší lidi ale i ostatní..ti by to měli ihned napravit, protože jak jednou tuhle hru i Laru ponají, někdo se od ní už nebude chtít vzdálit ani na vteřinku..což, dá se říct, je i můj případ..možná tu toho zatím moc nemám, ale věřte - Tomb Raider a já - to je nerozlučná dvojice. A proto, dávám tu rozcestník TR, který snad ulehčí vyhledávání..vyhledávání věcí, co se týkají TR samozřejmě. :)

Pokud máte zájem dozvědět se něco o téhle skvělé hře, můžete se kouknout na nějaké informace, týkající se TR, ale pokud chcete vědět spíš něco o Laře Croft, nejdůležitější postavě, stačí kliknout na info právě o ní. Snad tam najdete, co potřebujete. V těchto informacích je mnoho věcí o celé sérii, Laře Croft, ale také o zbraních, zemích a postavách, které jsou vždy rozděleny podle určitých dílů.
K Tomb Raideru bezpochyby patří také historie a mytologie, takže pokud by jste se chtěli něco dozvědět o techto věcech, klikněte na historii a mýty. V tomto odvětví je hodně věcí o životě dávných civilizací, o jejich zvycích, o tom, které uctívali bohy, který z nich byl nejmocnější, najdete zde také různé příběhy a "pohádky", které jsou zahrnuty právě v mytologii.
Lara je postava velice zvláštní, což dokazuje i to, že po celou dobu jejího (tedy i vašeho) dobrodružství se nikdy nepotřebovala najíst, napít, nebo to, co každý z nás umí udělat sám . tedy potřebu někdy zajít na WC. Ovšem, jak už asi víte, v novém TOMB RAIDERu bude opak pravdou. Lara bude muset jíst i pít. Velkou roli bude tedy hrát přežití. A protože ztroskotání, nebo nějaká jiná situace, kde budete život sržet ve svých rukách asi není zrovna dvakrát to, co byste chtěli zažít, dávám sem i něco málo o tom, jak se dá přežít. Velice se o to zajímám a baví mě to, takže bych to tu dala, i kdyby se to netýkalo TR. Tyto informace (asi) nikde neseženete (pokud čtete na webech), jelikož je to má tvorba. Samozřejmě, že jsem tyto věci nesehnala jen tak z ničeho nic. Také mám zdroje..pokud by někdo něčemu nerozuměl, může se podívat na dokumenty, které jsou v sekci Download.
Každá oblíbená věc, je něčím zajímavá. A TR není vyjímkou, právě naopak. O TR je zajímavostí opravdu nesčetné množství, a pokud by někdo chtěl něco z nich poznat, můžete kouknout na zajímavosti ze světa TR, ale i zajímavosti mimo TR.
K Tomb Raiderům patří také angličtina. Dabovaná hra by byla možná super, ale originál je prostě originál. Lařin hlas, ale i hlas ostatních jsou prostě nenahraditelné. Někdo ovšem tak zdatný v AJ není, proto sem dávám překlad cutscén, který je v každém díle zvlášť. Tím nechci říct, že já jsem v tomto jazyce skvělá, jen se mi angličtina hrozně moc líbí a TR mi taky velice pomohl s mou zásobou. Některé díly mají ale i české titulky, takže překlad není tak těžký.. :)

Omlouvám se, že některé odkazy ještě nejdou odkliknout nebo v nich nic není. Postupně budou zpřístupněny všechny, ale zatím je nemám všechny napsané, takže, trpělivost prosím.. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama