Jelikož nejde upravit profil, nemůžu to aktualizovat...
BLOG V REKONSTRUKCI - ČLÁNKY, INFORMACE, RUBRIKY, OBRÁZKY...
Mám v plánu totálně překopat design a články, menu...blog čekají velké změny! :)
PŘIDÁVÁM OBRÁZKY, UPRAVUJI ČLÁNKY...


Info

17. listopadu 2011 v 22:37 | tombraider.ng |  Blog a já

JÁ A TOMB RAIDER
Můj první Tomb Raider byl TR: Legend, který jsem hrála na Xboxu, když jsem byla menší. Tenkrát jsem ho ještě neměla tak moc v oblibě. Vlastně ani už nevím, jak jsem si to tak moc zamilovala..Jednoho osudného dne jsem se však dozvěděla, že Xbox i se všema hrama byl prodán..to mě fakt hodně naštvalo. No, místo toho si taťka koupil PC. Nevím, jak sem si na TR znovu po tolika letech vzpoměla, ale vím , že první Tomb Raider na PC byl Anniversary..potom Legend, Underworld. Můj strejda jednou volal a řekl mi, že má nějaký díl Lary Croft. Přišla jsem k němu a zjistila jsem, že je to Guardian of Light....a teď mám všechny díly od staré série po tu novou, včetně goldů... No, a nějaké hry mám taky na mobilu..Anniversary a Puzzle Paradox..Více toho ZATÍM nemám. No ještě filmy a nějaké vytisklé obrázky, neoriginální (nekoupené) soundtracky, videa...a to je ZATÍM vše..budu mít plakáty a možná kalendáře atd..tak se těším...no, už aby to bylo.. :)
CO MÁM SPOLEČNÉHO S LAROU CROFT
Od dob, co jsem si šla vědomě (tzn. že jsem chodila ven sama, ne s maminkou) poprvé hrát ven, už od první dovolené jsem se bála všeho, co lítalo nebo bzučelo, ba i lezlo a kousalo a co vypadalo podezřele nevinně nebo mělo více jak čtyři nohy..tahle vlastnost se mě držela jako klíště hodně dlouho. Nemůžu říct, že jsem se toho dokonale zbavila, ale je to o mnoho lepší, než to bývalo..když si vzpomenu na všechny výlety do přírody, kde jsem si měla někde sednout, nebo jen procházet lesem a jiným porostem, vždy jsem dávala pozor, kolem čeho jdu, jestli náhodou nesedám někde poblíž pavouka, nebo jestli kolem neleze náhodou nějaký brouček. Dodnes se směju některým sirtuacím, kde měly hlavní role hmyzáci a já. :)
To, že Lara nemá ráda kolektivní hry s míčem, to jsme dvě - pokud jsem ve škole. Jestliže hraju třeba florbal nebo jiné hry s rodinou, to je jiná - to mě baví. :) Co se dále sportů týče, žádný neprovozuji aktivně - jako že bych chodila do nějakého kroužku, ale ráda plavu..a i velké vzdálenosti, jen na té rychlosti musím ještě zapracovat. Nevím jestli se to bere jako sport, ale taky nepohrdnu turistikou, pokud se najde nějaká možnost, jak prozkoumat neznámý terén...nevím, jestli to do turistiky ještě zapadá..spíš do oblasti jakéhosi dobrodružství, protože toužím po "drsném výletě" (info najdete ZDE), už dlouho toužím po tom, vzít si nějaké věci a jít někde, třeba i za okolností, že si nějaké z mých věcí roztrhnu, pořádně zašpiním, nebo že i já budu trochu od přírody poznamenána. :) Prostě chci mít výlet, kde budu moci dělat co chci, ne dávat pozor, aby jsem se nezašpinila..chci skočit do vody, spadnout do hlíny, procházet lesy s bažinami v dešti a udělat si díru v triku. :) Já vím, jsem blázen, ale to ke mně prostě patří :)
Historie..další téma, které k Laře patří.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sosíík Sosíík | Web | 3. prosince 2011 v 7:58 | Reagovat

Nechtěla by jsi spřátelit blogy? :)

2 larangcroft larangcroft | E-mail | Web | 5. prosince 2011 v 21:31 | Reagovat

Tak jo :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama